پیشگفتار پذیرش آگهی :

مستر گیمرز مرجع بازی ها رویکردی تجاری ندارد، به همین علت، حتی وقتی از پذیرش آگهی و پذیرش تبلیغ در مستر گیمرز صحبت می‌کنیم، هدف فراهم آوردن بستر و یک شرایط اولیه، برای توسعه محتوایی این سایت در آینده است. مسلما میزبانی، حق‌التحریر، هزینه عوامل فنی که گاه به ما یاری می‌رسانند، باید از جایی تأمین شوند و ما مثل همه نشریات آنلاین و کاغذی دیگر، پذیرش آگهی را جزئی از کار رسانه می‌دانیم.
وبسایت خبری مستر گیمرز – مرجع بازی محل مناسبی برای درج آگهی شماست. مسترگیمرز در بین وبلاگ‌های فارسی حوزه بازی (گیم)، مرجع و یکی از پربازدیدشونده‌ترین وبلاگ‌هاست.
  • به طور متوسط هر هفته، حدود ۳۰ تا ۴۰ پست در این وبلاگ و رسانه بازی نوشته می‌شود.
  • گروه مستر گیمرز یک رسانه خبری-آموزشی بازی است که در سال ۱۳۹۷ تاسیس شد و تا کنون بدون وقفه به کار خود ادامه داده است.
  • هدف گروه مستر گیمرز بالا بردن سطح آگاهی عموم فارسی زبانان راجع به انواع بازی ها (گیم ها) اعم از بازی های کامپیوتری (ویدئو گیم) ، بازی های موبایلی، بازی های تخته ای، بازی های پرتحرک، بازی های گروهی-خانوادگی، بازی های کارتی و بازی های آموزشی، با اتکا به تیمی با انگیزه، خلاق، هدفمند و گیمر می باشد.
  • از لحاظ میزان تأثیرگذاری، کافی است در گوگل « مرجع بازی » را جستجو کنید.
  • گرچه مخاطبان مسترگیمرز را بیشتر نسل جوان و علاقه‌مند به گیم و آی‌تی و گجت‌ها تشکیل می‌دهند، اما در میان خوانندگان این وبلاگ هر قشری را می‌توان پیدا کرد.
  • درجه تأثیرگذاری مسترگیمرز روی مخاطب: اما چیزی که فراتر از اعداد و میزان کلیک‌هاست و معمولا توسط آگهی‌دهنده‌ها جدی گرفته نمی‌شود، درجه تأثیرگذاری و برد رسانه‌‌ای سایت‌هاست. چیزی که برای یک آگهی‌دهنده مهم است، میزان افزایش فروش محصول یا فرضا خوب خوانده شدن مطالب یک سایت یا وبلاگ اطلاعاتی بعد از درج آگهی است.
  • خوشبختانه «مسترگیمرز» توانسته است در مدت کمی از فعالیت‌اش اعتبار بسیار زیادی میان مخاطبان خود کسب کند، از همین رو است که در موارد بسیاری میزان موفقیت آگهی‌های درج شده در مرجع بازی ، حتی از خبرگزاری‌ها هم بیشتر بوده است.

 

شرایط عمومی درج و پذیرش آگهی:

۱- گروه مسترگیمرز و هر نشریه آنلاین دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. لذا مسترگیمرز هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌ها ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد.

با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، قبول نمی‌کنیم.

۲- گروه مسترگیمرز در تایید یا رد آگهی‌ها مختار است.

۳- در مورد بنرها و آگهی‌های متنی معمولا ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ، آگهی‌ها درج می‌شوند. اما در مورد رپورتاژ – آگهی‌ها باید از چند روز قبل اقدام فرمایید.

۴- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل به ادامه با ما تماس بگیرید، بهتر است، از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام فرمایید.

۵- لطفا مبلغی را قبل از هماهنگی با ما، واریز نکنید.

۶- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، امکان پذیر است.

 

پلن های پذیرش آگهی در وبسایت مستر گیمرز:

۱- رپورتاژ- آگهی :

رپورتاژ-آگهی‌ها به صورت یک پست معمول در رسانه بازی مسترگیمرز منتشر می‌شوند. بنابراین به صورت گسترده‌ توسط خوانندگان ما خوانده می‌شوند. شما در این بخش می‌توانید به صورت مشروح در مورد مرکز بازی، کالا و خدمات خود توضیح دهید و هر میزان نیاز داشتید، عکس منتشر کنید.

تبلیغات خشک و بی‌روح اصلا فایده‌ای ندارند و شما برای افزایش کارایی تبلیغات خود باید سعی کنید هوشمندانه تبلیغ کنید.

توجه:

  • در هر رپورتاژ حداکثر ۵ لینک فالو می‌توانید سفارش بدهید.
  • رپورتاژ – آگهی به مرور زمان پاک نمی‌شوند، فقط با انتشار پست‌های تازه، به تدریج پایین‌تر می‌روند.
  • رپورتاژ – آگهی‌ها برای همه مشترکان اینستاگرام و تلگرام ما هم بازنشر می‌شوند.

۲- پذیرش آگهی در شبکه‌های اجتماعی:

کانال تلگرامی مستر گیمرز و صفحات توییتر و اینستاگرامی که ما در اختیار داریم، محیط بسیار مناسبی برای پذیرش آگهی و تبلیغ شما هستند.

شما می‌توانید با سفارش بسته تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی با مخاطبان زیاد در طیف‌های گوناگون تماس برقرار کنید و خانه بازی (گیم هاوس)، کالا ، خدمات و برند خود را به آنها بشناسانید.

۳- انواع آگهی متنی :

شما می‌توانید آگهی متنی خود را در داخل هر پست‌ و یا در تمامی صفحات وبسایت مسترگیمرز نمایش دهید. این طوری هم لینک فالو دریافت می‌کنید و هم بازدیدکننده‌های زیادی به سایت شما می‌آیند. این تبلیغ فالو چون در داخل بدنه همه پست‌های سایت به نمایش درمی‌آید از نظر سئو (SEO) فوق‌العاده برای شما ارزشمند خواهد بود.

۴- تبلیغ همسان یا Native

در سال‌های اخیر میزان تأثیرگذاری و کلیک بر روی آگهی‌های بنری خیلی کم شده است. به صورت ساده و مختصر و مفید، کاربرها از بنرها زده شده‌اند.

چاره کار این است که صاحبان کالاها، خدمات، از شیوه نوینی از تبلیغ، موسم به تبلیغات همسان یا native استفاده کنند. در این شیوه تبلیغی؛ تبلیغ دقیقا مثل یک مطلب روتین سایت نمایش داده می‌شود.

مثلا تصور کنید که در بخشی از یک سایت، پست‌های برتر چند ماه اخیر، در یک بلوک نمایش داده می‌شوند. اگر در کنار این بلوک یا در داخل آن؛ تبلیغ مورد نظر را با شکل ظاهری نوشته‌های سایت نمایش دهیم، احتمال بسیار بیشتری دارد که کاربر روی آن تأمل و سپس کلیک کند.

البته باید تأکید کنم که این فقط پوسته کار است. صاحب آگهی باید هوشمندانه و صادقانه با مشتری‌ها برخورد کند و سعی کند واقعا تبلیغش مفید؛ دانش‌افزا یا سرگرم‌کننده باشد تا کاربر از کلیک روی آن پشیمان نشود.

سفارش تبلیغ همسان بسیار ساده است. شما باید یک تصویر باکیفیت برای برند، کالا و خدمات خود و یک تیتر در حد حداکثر ۱۴ کلمه بهمراه لینک خودتان را برای ما ارسال کنید تا در محل مناسب درج بشود.

حسن تبلیغات همسان مسترگیمرز این است که شما در آن واحد در واقع دارید یک بنر و تبلیغ متنی یا بک لینک فالو را در تمام صفحات سایت سفارش می‌دهید که میزان تأثیرگذاری این تبلیغ را بسیار زیاد می‌کند.

محل‌ها و شیوه‌های نمایش تبلیغات همسان دررسانه خبری مسترگیمرز، بسیار متنوع هستند.

لازم به تذکر است که تبلیغات همسان ما را به صورت مدت دار می‌توانید سفارش بدهید. (یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه)

 

هزینه پذیرش آگهی و تبلیغات:

در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با ارسال پیام از طریق فرم پایین این صفحه و یا رفتن به بخش تماس با ما در صفحه درباره مسترگیمرز هماهنگ کنید. هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است.

در مسترگیمرز، ما به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها در مستر گیمرز نسبت به سایت‌هایی با درچه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

قیمت‌های ما مقطوع هستند و عادت نداریم که؛ نخست قیمتی غیرواقعی ارائه بدهیم و بعد متعاقبا تخفیف‌های کذایی چند ده درصدی ارائه کنیم!

 

مراحل ثبت پذیرش آگهی:

۱- مراجعه به فرم تماس پایین و یا بخش تماس با ما در صفحه درباره مسترگیمرز یا ایمیل به آدرس ir.mrgamers در جی میل.
۲- توضیح نوع آگهی
۳- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب به شما ایمیل خواهد شد.
۴- واریز هزینه
۵- و در نهایت درج آگهی شما.